• Müşteri Hizmetleri
  • +90 212 210 82 95 - 96

Web Tasarım

Kurumsal Bakım Anlaşması

Web Tasarım

İşletmenizin her anlamda başarılı olabilmesi için internet dünyasında da kendine yer bulması gerekir. Bunun içinse doğru web tasarım hizmetlerini almanızın önemi büyüktür. Hedef kitleniz ile işletmenizin arasındaki köprü olacak kurumsal web tasarımı aslında sizin internet vitrininiz olacaktır. Bizler de bu vitrini en profesyonelce hazırlayarak hedef kitlenize, aradıklarını eksiksiz olarak veriyoruz. Başarılı ve sorunsuz bir web sitesine sahip olmak, işletme için büyük avantajları beraberinde getirir. Siz de bu avantajları kullanmak adına uzmanlarımız tarafından sunulan hizmetlerden yararlanabilirsiniz.
Web tasarım hizmetimiz, kendi için farklı alt kategorilere ayrılmaktadır. Böylece işletmeniz ile alakalı ihtiyaç olduğunuz hizmeti tarafımızdan kolaylıkla alabilirsiniz. Bu aşamada sizler için yalnızca mevcut çalışmalarınızı iyileştirerek başarılı sonuçları ortaya çıkartmıyoruz. Aynı zamanda isteğinize göre sıfırdan dilediğiniz alanda etkili adımların atılmasını sağlıyoruz.
 

E-Ticaret Çalışmaları

Satış odaklı bir işletmeniz varsa, e-ticaret için web sitesi tasarımı sizlere aradıklarınızı eksiksiz olarak verecektir. Hazırlamış olacağımız bu site ile beraber ürünlerinizi ve hizmetlerinizi sanal ortamda listeleme imkanına erişebilirsiniz. Bu alanda yapmakta olduğumuz web tasarım çalışmaları ile beraber hedef kitlenizin ihtiyaç duyduğu her şeyi onlara sunuyoruz. Sitenizin doğru ziyaretçi trafiğini yakalaması adına her bir detay site içerisinde yer alacaktır. Üst düzey güvenlik yöntemleri sayesinde satış ve ödeme işlemlerinin etkileyici şekilde yapılması mümkün olacaktır. Doğru e-ticaret sitesi tasarımı ile beraber online dünyada da rakiplerinizin önüne geçmeyi başaracaksınız.
 

Kurumsal SEO Hizmeti

Web sitenizin var olması, bu alanda başarılı olacağınız anlamına gelmez. Çünkü başarılı olmanız adına sitenizin kullanıcılar tarafından kolaylıkla bulunabilmesi gerekir. Web tasarım hizmetlerimiz kapsamında yer alan SEO çalışmalarımız ile aradıklarınızı en iyi şekilde bulmanızı sağlıyoruz. SEO uzmanlarımız, değişken algoritmaları web sitenize yansıtmaktadır. Bu sayede de siteniz yalnızca arama motorlarında ilk sıralarda kendine yer bulmayacaktır. Bununla beraber günlük olarak yoğun trafik alması da sağlanacaktır. Yoğun trafik alan bir web sitesine sahip olmak demek, tanıtım işlemlerinin başarılı şekilde yerine getirilmesi anlamına gelecektir. Kurumsal olarak alacağınız SEO hizmetiyle beraber kaliteli bir web sitenizin olmasının beraberinde getireceği avantajlardan faydalanabileceksiniz.
 

Profesyonel Web Hosting Hizmeti

Başarılı bir web tasarım işlemi için gerekli olan önemli detaylardan biri hosting hizmeti. Doğru bir hosting hizmeti almanız ile beraber web siteniz ziyaretçilere açık hale gelir. Günümüzde farklı hosting çeşitleri işletmelerin kullanımına sunulmuş durumda. Yalnızca yapılacak olan paylaşımlarınız için değil, kullandığınız sisteme göre de çeşitlendirilmektedirler. Bunların arasından doğru seçimi yapmamanız demek, web sitenizin kullanımında sorunların ortaya çıkması anlamına gelir. Biz ise bunların arasından sizin web sitenize en uygun olanı belirliyoruz. Web siteniz ile alakalı tüm detayları incelememiz sonucunda size seçebileceğiniz hosting hizmetlerini sunuyoruz. Siz de web sitenizi en iyi şekilde hedef kitlenize ulaştırmayı başarıyorsunuz.
 

Toplu Mail Hizmeti

Online dünyada var olmak beraberinde çeşitli yenilikleri getirdi. Bu yenilikleri ne kadar etkili kullanırsanız, hedef kitlenize ulaşmanız o kadar kolay olacaktır. Toplu mail hizmetimiz ise bu aşamada size oldukça önemli avantajlar sunmaktadır. Bu avantajların başında, diğer haberleşme türlerine oranla size daha az maliyetli olmasıdır. Yani klasik haberleşme yöntemleri için artık daha fazla ödeme yapmak zorunda kalmazsınız.
Dikkatleri üzerine çekecek olan e-bültenleriniz, toplu mail kullanmanız ile beraber sorunsuzca binlerce kişiye ulaşabilir. Bu durum da işletmenize hatırı sayılır olumlu geri dönüşleri sağlar. İşletmeniz için web tasarım hizmetinin yanı sıra bu alanda aradığınız her şey tarafımızca profesyonel olarak sunulmaktadır.