• Müşteri Hizmetleri
  • +90 212 210 82 95 - 96

Microsoft Yazılım Ürünleri Hizmetleri

Kurumsal Bakım Anlaşması

Microsoft Yazılım Ürünleri Hizmetleri

A&B bilgisayar Teknik Destek ve Danışmanlık Hizmetleri olarak ihtiyaç duyduğunuz güncel Microsoft yazılım ürünleri hizmetleri için yüksek performans sağlayan, ölçeklenebilir ve verimliliğinizi arttıran çözümler sunuyoruz. Bu alanda özellikle şu yazılım çözümlerini:
• Microsoft office365 çözümleri,
• Microsoft lisanslama çözümleri,
• Microsoft sanallaşma çözümleri,
• Microsoft mesajlaşma (exchange server) çözümleri,
• Microsoft birleşik iletişim (lync) çözümleri,
• Microsoft sistem yönetim yazılım çözümleri,
• Microsoft bulut bilişim çözümlerini müşterilerimize uzman ekibimiz tarafından sunmaktayız.
 
Yazılım hizmetleri içinde yer alan Microsoft yazılım ürünleri hizmetleri kategorisinde gelişen teknoloji ile biz de sürekli kendimizi yenileyip güncelliyoruz. Bilişim sektörüne değer katan ve farklı çözümler sunan ekibimiz ile ülkemizdeki bilişim sektörüne değer katmak için çabalıyoruz. Sunduğumuz hizmetler genel olarak teknoloji danışmanlığı, sistem ve ağ iletişim hizmetleri, BT operasyon ve destek hizmetleri, yazılım hizmetleri şeklinde kategorilere ayırılmıştır. Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı hizmet anlayışımızla her geçen gün müşterilerimize daha verimli hizmet sunmak için çalışıyoruz.
Sunduğumuz kurumsal Microsoft çözümleri ile sizler de işinizi bilişim ve yüksek teknoloji ile ilerletip yükselen firmalar arasında yeriniz alabilirsiniz. Microsoft lisanslama çözümleri, bulut hizmetlerine sahip olmanın en esnek ve en uygun maliyetli çözümüdür. Microsoft her işletmenin yapısına ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunarak işlerin kolaylaşmasını sağlar. İhtiyacınız olan Microsoft lisanslama ürünlerini bulmak için öncelikle şu soruların cevaplarını bilmeniz gereklidir:
• İşletmenizin tipi ve büyüklüğü nedir?
• Bu ürünleri nasıl kullanmayı düşünürsüz?
• Lisanslamak istediğiniz ürünler nelerdir?
 

Microsoft Office365 Çözümleri

Office uygulamaları masaüstünden web’e kadar her yerde rahatça çalışabilmeniz için gerekli tüm araçları sağlar. Microsoft Office 365, e-posta, ortak doküman yönetimi, anlık mesajlaşma ve web konferansı gibi birçok hizmet içinde barındırır. Office 365 çözümleri her yerde çalışmayı mümkün kılar. Ekip şeklinde ortak çalışmalar kolaylaştırır ve profesyonelleştirir. Microsoft yazılım ürünleri hizmetleri üretkenliği arttırırken bir yandan da bulut depolama fırsatı sunar.
 

Microsoft Sanallaşma Çözümleri

Bu çözümler ile verilerinizin güvenliğiniz sağlamış olursunuz. Windows uygulamalarına her cihazdan ve konumdan daha kolay erişim imkânı elde edersiniz. Bununla birlikte sunduğumuz. Microsoft sanallaşma çözümleri ile daha düşük maliyetler, daha gelişmiş güvenlik, esnek kurulum imkânı ve genişletilebilir platform özelliklerine sahip olmuş olacaksınız.
 

Microsoft Sistem Yönetim Yazılım Çözümleri

Microsoft sistem yönetimi yazılım çözümleri ile uygulamalarınızın her an korumasını ve ihtiyaç halinde de kurtarılmasını sağlar. Bilgi teknolojileri departmanının ihtiyaç duyduğu yazılım geliştirme, güncelleme, veri depolama ve felaket kurtarma, sürüm yükseltme ve yaygınlaştırma gibi özellikleri içermektedir.
 

Microsoft Bulut Bilişim Çözümleri

Bulut bilişim çözümleri ile ölçeklenebilir veri merkezine sahip olursunuz. Microsoft yazılım ürünleri hizmetleri içinde yer alan bulut bilişim çözümleri, mevcut verilerden yola çıkarak tahminlerde bulunmanız kolaylaşır. Operasyon maliyetlerini ve iş karmaşıklığını azaltır. Bulut bilişim sistemleri ile çalışmanın bir diğer avantajı da çalışanların her zaman istediği yerden ve istediği zaman, istediği cihazla çalışma olanağı sunmasıdır. Bu da verimliliği artıran bir özelliktir.
 

Microsoft Mesajlaşma (Exchange Server) Çözümleri

Birleşik mesajlaşma özelliği kişilerin nerde olursa olsun iletişimde kalmalarını kolaylaştıran ve konferans, telefon sesli mesajı, anlık mesajlaşma, mobil iletişimi, e posta gibi özellikleri barındıran çözümler topluluğudur. Office ve bulut hizmetleri entegre halde sunularak işletmenizin ihtiyacı olan birleşik iletişim çözümleri uçtan uca sağlanmış olur. Microsoft mesajlaşma (exchange server) çözümleri ile kurumsal firmaların iletişim yoları güçlenir, verimlilikleri artar ve maliyetleri azalır. Microsoft yazılım ürünleri hizmetleri birbirine entegre sistemler olup her biri gelecekte de kullanılacak sağlam iletişim teknolojisinin temellerini oluşturur.