• Müşteri Hizmetleri
  • +90 212 210 82 95 - 96

Alt Yapı Yönetim Danışmanlığı

Kurumsal Bakım Anlaşması

Altyapı Yönetim Danışmanlığı

Kurumlara ait bütün operasyonlar günümüzde bilgi teknolojileri sistemi ile birlikte gerekleştiriliyor. Yani bu alanda altyapılarınızın sorunsuz şekilde çalışması hiç olmadığı kadar önemli. Altyapı yönetim danışmanlığı hizmetimiz, büyüme hedeflerinize en iyi şekilde katkıda bulunmaktadır. Hedeflerinizi en iyi şekilde yerine getirmeniz artacak veri trafiğini sorunsuzca yönetmeniz ile mümkündür. Bilgi teknolojileri danışmanlığı konusunda alacağınız profesyonel hizmet ile beraber her türlü sorun daha ortaya çıkmadan çözüme ulaştırılacaktır.
Doğru bir şekilde altyapı yönetim danışmanlığı yapmak adına sizin adınıza her bir detayın üzerinde özenle duruyoruz. Bu aşamada sadece ekipmanların birbirleri ile uyumu dikkate alınmıyor. Aynı zamanda bu ekipmanların birbirleri ile sorunsuzca haberleşmesi adına gerekli adımları da eksiksizce atıyoruz. İşletmeniz ile alakalı almak isteyeceğiniz altyapı yönetim danışmanlığı ile beraber her aşamada arzu ettiğiniz çalışmaları gerçekleştirmekteyiz.
Etkili bir başlangıç yapmak istediğiniz zaman ilk olarak sizler için ilk aşamada doğru yatırım miktarını belirliyoruz. Sonrasında ise uzun vadeli olacak şekilde isteklerinize göre stratejik planlamalarımızı yaparız. Yapacağımız işlemlerin tamamı yönetmelikler ile uyumludur. Bu sayede altyapınızın kullanımı esnasında herhangi bir sorunun ortaya çıkmasının da önüne geçmiş oluruz. Hali hazırda sahip olduğunuz bir altyapı varsa ancak altyapınız ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa gerekli büyütme çalışmalarını yapıyoruz. Böylece yalnızca maliyet anlamında doğru önlemlerinin yanı sıra teknik önlemleri de almanız sağlanır.
Gerçekleştireceğimiz altyapı yönetim danışmanlığı ile beraber sizlerin bu alandaki eksikliklerini gidermek adına her türlü işlemi özenle yerine getirmekteyiz.
 

Temel Altyapı Optimizasyon Danışmanlığı Konusundaki Hizmetlerimiz

Firmamızın temel altyapı için verdiği danışmanlık hizmetleri:
• Mevcuttaki iç ve dış ağlara ait olan yazılım ve donanımlara ait danışmanlık,
• İşletme için kullanılan güvenlik donanımı ve yazılımı için danışmanlık,
• Kullanılacak olan altyapıya ait doğru politikanın belirlenmesi,
• Sorunsuz şekilde kullanılması adına doğru sunucu sistemlerini belirleme,
• İhtiyaçlara göre belirlenecek veri depolama sistemlerini oluşturma,
• Verilerin doğru şekilde yedeklenmesi adına sistem oluşturma,
• İsteklerinize cevap verecek arşivleme sistemleri,
• Belirlenmiş olan kullanıcılara özel erişim bileşenleri olmak üzere sıralayabiliriz.
 

Uygulama Platform Altyapı Danışmanlığı Konusundaki Hizmetlerimiz

Firmamızın uygulama platform altyapısı için verdiği hizmetler:
• Masaüstü kullanıcılarına özel sanallaştırma işlemi,
• Sunucuların kullanıma bağlı sanallaştırılması,
• En iyi verimin elde edilebilmesi adına işletmenizin şartlarına ve isteklerine göre veritabanı danışmanlığı olarak sizlere sunmaktayız.
 

İş Üretkenliği Altyapısı Danışmanlığı Konusundaki Hizmetlerimiz

• Personellerinizin sorunsuzca çalışabilmeleri adına birlikte çalışma ve birleşik haberleşme sistemlerinin hazırlanmasını yapmaktayız.
• Kurumsal anlamda içeriklerin ve dokümanların tanımlanması, depolanması ve korunması adına yönetim işlemlerini halletmekteyiz.
 

BT İşletme Modeli Konusunda Danışmanlık Hizmetlerimiz

• İşletmeler için uygun personel yetkinlik politikaları hizmeti,
• BT konusunda profesyonel eğitim hizmetleri,
• Çözüm odaklı BT işletme süreçleri olarak hizmet vermekteyiz.
 
İşletmenizin devamlılığını sağlamanın önemi artık hiç olmadığı kadar ön planda. Dolayısıyla bu adımda atacağınız her doğru adım beraberinde önemli avantajları getirecektir. Sisteminizdeki ağlara ait altyapılarınızın sorunsuzca çalışması sizin birçok anlamda iş yükünüzü hafifletecektir. Altyapı yönetim danışmanlığı hizmetimiz ile büyüyen işinize uygun altyapılar ile alakalı gerekli destekleri sağlamaktayız.
Bu aşamada sizlere altyapı yönetim danışmanlığı ile alakalı gerekli olan tüm konularda profesyonel anlamda destek vermekteyiz. Yapılacak projeler ile alakalı ilk saha araştırmalarını yaparak mevcuttaki durum analizini gerçekleştiriyoruz. Eğer ki mevcutta bir altyapınız varsa bu yetersizce, devreye hata analiz çalışmalarımız girecektir. Böylece düzenlemelerin hangi aşamada ne şekilde yapılması gerektiğini belirliyoruz. Sonrasında ise gerekli olan destekleme işlemlerini yaparak kullanıma hazır bir altyapıyı sizlere sunuyoruz. İş gereksinimlerinin eksiksiz olarak yerine getirilmesi için doğru altyapıya sahip olmak her zaman önemlidir. Biz de bunu bilerek sizlere aradıklarınızı vermiş oluyoruz.