• Müşteri Hizmetleri
  • +90 212 210 82 95 - 96

Teknoloji Danışmanlığı

Kurumsal Bakım Anlaşması

Teknoloji Danışmanlığı

Gelişen teknoloji, beraberinde pek çok farklı alanda yenilikleri getirmiştir. Teknoloji danışmanlığı hizmetimiz dahilinde sizlerin verimliliklerinizi arttırmak ve maliyetinizi azaltarak bazı süreçlerinizi kolaylaştırmayı hedeflemekteyiz. Günümüzde var olan rekabet dünyasında ön planda olmak için isteklerinizi yerine getirecek yazılım ve donanım çözümlerine sahip olmanız gerekir. Yeni nesil teknoloji dünyasında doğru adımları atarak beraberinde gelecek olan artılar ile ideal çözümlere ulaşmanızı sağlarız.
 

İhtiyaçlarınıza Uygun Doğru Çözümler

Teknoloji dünyasında meydana gelen gelişmeleri takip etmemiz, sizlere en uygun çözümleri sunmamızı sağlamaktadır. İhtiyaçlarınızın doğru şekilde analiz edilmesi ile beraber uzmanlığımızı kullanarak sizler için gerekli olan çözümleri sunuyoruz. Bu aşamada yazılım geliştirme analizi hizmeti vermenin yanında birçok hizmeti sağlıyoruz. Bu hizmetler, proje yönetimi, sistemlerin analizi ve yönetimi ile alakalı da uzmanlığımız dahilinde gerekli çalışmaları gerçekleştiriyoruz.
Mevcuttaki kısıtlı kaynaklar ile en iyi çalışmaların gerçekleştirilmesi, doğru teknoloji danışmanlığı ile mümkün olmaktadır. Bu aşamada sizler adına gerçekleştireceğimiz her işlem, sizler için çözüm odaklıdır. Yalnızca gerekli olan çözümleri sunmak bu aşamada yeterli olmayacaktır. Aynı zamanda çözümlerin, hayata doğru şekilde geçirilmesi de gerekmektedir. Bu aşamada deneyimlerimiz ile gerekli olan çalışmaların tamamı tarafımızca sizlere en iyisini vermek adına yapılmaktadır.
 

Müşteri Odaklı Çalışmalar

Gerçekleştirmekte olduğumuz teknoloji danışmanlığı hizmetlerimiz, tamamen size özel sonuçları sunmayı hedeflemektedir. Böylece yapacağımız çalışmalar sonucunda genel bir çözüm ortaya çıkartılmaz. Öncelik, tamamen sizin istekleriniz olacaktır. Böylece ortaya çıkacak sonuçlar, gereksinimlerin net olarak karşılanmasını sağlayacaktır. Konu teknoloji olduğu zaman altyapı son derece önemlidir. Çünkü hazırlanacak olan yazılımlar ne kadar iyi olsa da altyapı yetersizse bunların kullanımı beraberinde sorunlar getirecektir. Dijital altyapı sistemlerimiz ile beraber yapmış olacağınız yatırım sonucunda daha fazla gelir kazanmanızı sağlıyoruz.
 

Doğru Strateji

Başarılı bir şekilde teknoloji danışmanlığı yapmak adına ilk aşamada analiz işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Böylece mevcuttaki durumun yanı sıra yapılacak çalışmalar ile alakalı da doğru planlamayı yapmayı başarıyoruz. Yol haritamızı doğru olarak belirlemek için uzmanlarımız tarafından detaylı bir değerlendirme işlemi yapılacaktır. Son aşamada geliştirmiş olacağımız teknik mimari ile beraber sizlere maksimum faydayı vermeyi sağlıyoruz. Gerçekleştirmekte olduğumuz çalışmalarda temel hedefimiz sizlerin her anlamda memnuniyetiniz olmaktadır. Bundan dolayı da sizlere yalnızca teknolojik olarak etkileyici sonuçları sunmuyoruz. Aynı zamanda finansman alternatifleri konusunda da en iyi sonuçları sizlere sunuyoruz. Böylece, ortaya her anlamda isteklerinizi yerine getirecek bir teknolojik planlama çıkartıyoruz.
Her geçen gün meydana gelen gelişmeleri takip ederek sizlere en güncel hizmetleri sunmayı hedefliyoruz. Ve bu hedeflerimizi sonraki süreçte sizlerin kullanımı adına özel olarak şekillendiriyoruz. Böylelikle yapılacak olan çalışmalar tam anlamıyla sizlerin isteklerine yönelik oluyor. Elde etmiş olacağınız etkili sonuçlar ile beraber de bu alanda rakiplerinizi geride bırakmayı başaracaksınız.
 

Uzmanlık Alanlarımız

• Veri tabanı yönetim işlemleri,
• Network yönetimi,
• Bilgi teknolojileri kapsamında durumun belirlenerek verimlilik ve süreç analizinin yapılması,
• Hazırlanacak sisteme ait işletim ve yönetim hizmetleri,
• Bilgi Teknolojileri için profesyonel güvenlik yönetimi,
• Sistem ve altyapı hizmetleri ile alakalı herhangi bir sorunun ortaya çıkmaması adına gerekli bakım ve destek hizmetleri firmamızın uzmanlık alanlarındandır.
Çalışmalarınızı yapmakta olduğunuz sektörde etkileyici bir yere sahip olmanız doğru teknolojik çalışmalar ile mümkündür. Bu aşamada sizlere sunduğumuz uygulamalar ile isteklerinize ulaşmanız mümkün olacaktır. Yapılacak olan teknoloji danışmanlığı çalışmaları yalnızca sizlere çeşitli avantajları sunmayacaktır. Aynı zamanda karşınızdaki hedef kitleniz ile iletişiminiz anlamında da olumlu geri dönüşleri sizlere sağlayacaktır. Bu durum da sizi her anlamda avantajlı hale getirmeyi başaracaktır.