• Müşteri Hizmetleri
  • +90 212 210 82 95 - 96

Danışmanlık Hizmetleri

Kurumsal Bakım Anlaşması

Danışmanlık Hizmetleri

Dijital dünya beraberinde oldukça önemli avantajları getiriyor. Bu avantajlar hakkında ne kadar fazla bilgi sahibi olursanız, elde edeceğiniz gelişmeler de o denli yüksek olacaktır. Söz konusu dijital dünya olduğu zaman, aradığınız her şeyi sizlere en iyi şekilde sunmayı hedefliyoruz. Vermekte olduğumuz danışmanlık hizmetleri ile sizlere, birçok konuda başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlıyoruz. Böylece var olan eksiklikleriniz giderilerek teknolojik anlamda yeniliklere uyumlu adım atmanız mümkün hale geliyor.
Sizler adına sunmakta olduğumuz danışmanlık hizmetleri kendi içlerinde farklı alt kategorilere ayrılmaktadır. Böylece var olan ihtiyaçlarınız için en uygun çözümleri uzmanlarından almanız mümkün olmaktadır.
 

Web Tasarım ile Farkınızı Gösterin

Günümüzde hedef kitleye ulaşmak adına her adımın dikkatlice atılması gerekiyor. Bu adımların başında ise internet dünyasında başarılı olmak geliyor. Rakiplerinizden sıyrılmak ve adınızı daha fazla kişiye duyurmak için sunduğumuz danışmanlık hizmetleri içerisinden seçimlerinizi yapabilirsiniz. Güncel olarak ön plana çıkan tüm detaylar, web tasarım çalışmalarımız ile sizlere sunuluyor. Bu sayede yalnızca görsel anlamda isteklerinizi yerine getirecek bir siteye sahip olmuyorsunuz. Aynı zamanda işlevsellik konusunda da gerekli adımlar tarafımızca atılıyor.
Güncel dünyada istenilenler ile sizin talepleriniz, tarafımızca birleştiriliyor. Her bir detayının özenle planlanması sonucunda web tasarım işlemleri uzmanlarımızca gerçekleştiriliyor. Üstelik size yalnızca web sitenizi hazırlayarak sunmuyoruz. Aynı zamanda bu sitenin yüksek güvenlikli olmasını sağlıyoruz. Gerçekleştirmiş olduğumuz SEO çalışmaları ile beraber, sitenizi arama motorlarında üst sıralara çıkartıyoruz. Böylece tanıtım ve satış anlamında istediğiniz sonuçlara ulaşmış oluyorsunuz.
 

Teknolojik Avantajları Değerlendirin

İş süreçlerinde meydana gelen değişim, bilgi teknolojileri konusunda da gelişmeleri ortaya çıkartmış oldu. Bu alandaki adımlarınızı ne kadar iyi atarsanız, süreç yönetiminiz o denli başarılı olacaktır. Mevcutta yalnızca sizlerin sistemlerini inceleyerek yenileme çalışmalarını gerçekleştirmiyoruz. Aynı zamanda ihtiyaçlarınıza göre yeni çalışmaların da yapılmasını sağlıyoruz. Yapılan çalışmalar ve aldığınız danışmanlık hizmetleri ile beraber işletmeniz yönetmeniz daha kolay bir hale geliyor. Belirleyeceğimiz yol haritası, aynı zamanda sizlere en ekonomik çözümlerin sunulmasını sağlıyor. Sizler de böylece işletmeniz ile alakalı süreçleri dijital olarak takip etmeyi başarıyorsunuz.
 

Altyapınızı Güçlendirin

Bilgi teknolojisi konusunda her bir adımın üzerinde durmak oldukça önemlidir. Bu önemli adımların içerisinde de altyapı çalışmaları yer almaktadır. Başta donanım ve yazılım konusu olmak üzere bu konudaki tüm çalışmalar tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Özellikle de kurumsal anlamda içerik yönetimi bu aşamada önemlidir. Doğru şekilde yapılacak çalışmalar, arama motorunda üst sıralarda yer almanızı sağlayacaktır. Vermekte olduğumuz başarılı danışmanlık hizmetleri kapsamında sisteminize ait altyapı çalışmaları eksiksiz şekilde gerçekleştirilecektir.
Yapmakta olduğumuz çalışmalar en güncel yenilikler kapsamında gerçekleştirilmektedir. Böylece hem kurum içi hem dışarıda istemiş olduğunuz sonuçlara ulaşmanız çok daha kolay hale getirilmektedir.
 

Yazılımlarınızı Yönetin

Kullanmakta olduğunuz yazılımlardan her zaman en iyi sonuçları almak hakkınız. Bunun içinse yalnızca belirli yazılımları satın almanız yetmeyecektir. Aynı zamanda donanımların ve yazılımların doğru şekilde envanterinin çıkartılması gerekmektedir. Düzenleme sırasında kullanımına göre listeleme işlemi de yapılmaktadır. Böylece birçok avantajı elde etmeyi başarmış olacaksınız. Yazılım ve envanter yönetimi konusunda vermiş olduğumuz hizmetler arasından ihtiyaç duyduğunuz her şeyi size sunuyoruz. Gerekli adımların üzerinde durulması ile beraber yalnızca yazılımların güncelliği ile alakalı düzenlemeler yapılmamaktadır. Aynı zamanda sistemde herhangi bir yavaşlama olmaması adına yazılım taraması da gerçekleştirilmektedir. Böylece kullanılmayan, gereksiz yazılımların tespit edilmesi de sağlanmış olmaktadır.
Kurumsal olarak hafızaların oluşturulması, bilgi teknolojileri konusunda son derece önemli bir detaydır. Böylelikle, işletme ile alakalı bilgiler gerektiğinde kullanılması adına doğru şekilde depolanmaktadır. Üstelik kağıtların üzerinde yapılan depolama işleminin aksine bu çalışma istediğiniz kadar sistemde kalmaya devam eder.
 

Bilgileri Etkili Şekilde Koruyun

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında süreci doğru şekilde yönetmeniz gerekir. Aksi durumda oldukça ciddi cezai yaptırımlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu aşamada herhangi bir olumsuzluk ile karşılaşmamanız adına danışmanlık hizmetleri içerisinden sizlere etkili bir çözüm sunuyoruz. Gerçekleştirmekte olduğumuz çalışmalar sadece verilerinizin yönetimi ve güvenliği ile alakalı değildir. Aynı zamanda yapılacak olan çalışmalar doğru şekilde organize edilmektedir. Hukuki anlamda belirtilmiş güncel detaylar üzerinden gerekli düzenlemeler eksiksiz olarak yapılacaktır. Böylece ihtiyaçlarınıza özel en kapsamlı danışmanlık hizmetini size sunmuş oluyoruz.